Інформація

Назад

Гранітні памятники Іваничі

Налагоджене виробництво пам’ятників з граніту відбувається на сучасному обладнані. Даний матеріал для монументів є найбільш прийнятним за рахунок його довговічності та стійкості до поганих погодних умов. Навіть при різких змінах температури гранітний пам’ятник буде зберігати первинний зовнішній вигляд протягом всього періоду експлуатації. Наша компанія виробляє та реалізує гранітні пам’ятники в Іваничі, де ви можете придбати їх по доступній вартості.

Купити монумент можна в будь-якій формі, починаючи від простих моделей та закінчуючи варіантами зі складним оформленням. Наприклад, подвійні монументи для сімейних пар чи пам’ятники із хрестами, статуями, бордюрами і іконами. Використання природного матеріалу дозволяє використовувати їх у будь-якій місцевості. Чорний граніт витримує контраст кольору навіть після десяти років експлуатації.

Сучасне гравіювальне обладнання дозволяє наносити унікальні фотографії, малюнки, дати, цитати та ім’я похованого. Чіткість та контраст забезпечені, незалежно від обраної моделі пам’ятника. Для того, щоб вибрати та купити монумент, зв’яжіться з нашими менеджерам у будь-який час.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок