Інформація

Назад

Надгробні памятники Локачі

Обираючи граніт для виготовлення пам’ятника – ви ніколи не помилитесь, адже перш за все, обирайте його довговічність. Саме так, цей природній екологічний матеріал десятиліттями вірно служитиме вам, не потребуючи при цьому ані догляду, ані додаткових ремонтних робіт.

Міцність граніту, його надійність та довгий термін експлуатації стали причиною того, чому цей матеріал сьогодні став пріоритетним серед клієнтів, що замовляють пам’ятники. Локачі – місто, де є чимало фірм, які займаються виробництвом надмогильних пам’ятників та надгробків. Але звернувшись до нашої компанії, можете не сумніватись, що вам вдасться замовити якісний пам’ятник за невеликі гроші.

Наша професійна команда майстрів, художників та каменотесів зробить все можливе, щоб за максимально короткий термін ви отримали пам’ятник, який цілком і повністю уособлюватиме небіжчика. Ми врахуємо всі ваші зауваження та побажання, адже виготовляємо пам’ятники не лише за готовими проектами, але й згідно з вашими особистими ескізами, доповненнями та корективами.

Наше кредо – це довговічність, якість та надійність, тому замовляйте пам’ятники у місті Локачі саме у нас.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок