Інформація

Назад

Надгробні пам’ятники Вінниця

Компанія «Топ-Граніт» пропонує потенційним клієнтам широкий асортимент гранітних пам’ятників у Вінниці. Майстри виконують індивідуальні замовлення будь-якого рівня складності.

По мірі необхідності, на гранітний монумент наноситься зображення з фотокартки померлого, оформлюються надписи у віршованій формі на передній або задній частині. Також можливе стилізоване оформлення у вигляді візерунків чи пейзажів.

При замовленні пам’ятника у Вінниці ціни залежатимуть від дизайну плити, типу граніту, рівня складності стилізації і так далі. Перед виконанням роботи проводиться індивідуальна консультація з клієнтом. Після узгодження деталей ми вказуємо остаточну вартість замовлення та терміни його виконання. Можливе виготовлення пам’ятника за готовим шаблоном. На вибір доступно декілька десятків варіантів, тому створена нами продукція гарантовано буде унікальною серед інших.

Усі виготовлені нами надгробні пам’ятники у Вінниці встановлюються спеціалістами «Топ-Граніт». Доставка також виконується за допомогою штатного транспорту. При виникненні додаткових питань рекомендуємо звернутись до наших консультантів. Контактна інформація вказана у верхній частині сайту.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок