Інформація

Назад

Надгробні памятники Жовква

Віддати останню шану родичам та близьким, які відійшли у вічність – наш перед ними борг. А щоб виконати його гідно, треба замовити й встановити на їхній могилі унікальний, якісний та надійний пам’ятник, який довгі роки символізуватиме цю людину та її земне життя.

Одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення пам’ятників сьогодні є граніт. Адже йому не страшні ані вітри, ані дощ та снігопади,ані яскраве сонце. Написи, зроблені на граніті, десятиліттями залишатимуться, як нові, в вироби з граніту практично нетлінні. Фірмами, що виготовляють пам’ятники Жовква славиться не надто. Але серед них є справді перевірений досвідом сотень вдячних клієнтів виробник – компанія «Топ-граніт».

У нас ви можете замовити пам’ятники за максимально доступну ціну, обравши його з каталогу, або ж запропонувавши власний ескіз, за яким наші досвідчені майстри виготовлять чудовий пам’ятник в короткий термін. Замовляйте пам’ятники у Жовкві у нас, і ви не помилитесь. Адже «Топ-граніт», це чудове поєднання якості та доступних цін.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок