Оплата та доставка

Способи оплати

ПП “Топграніт” пропонує своїм клієнтам різні варіанти здійснення платежів. Усі розрахунки за товари проводяться виключно у національній валюті — гривні. На даний момент доступні такі способи оплати:


  • Готівкою (при одержанні товару)

Готівкова оплата приймається в офісі компанії або кур’єром під час доставки товару. При замовленні товарів з доставкою в межах території України, Ви можете розрахуватися готівкою безпосередньо в офісі транспортної компанії у своєму місті при одержанні товару (така послуга надається перевізником окремо і тарифікується у розмірі 1,5-2% від вартості товару).

  • Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок доступний усім фізичним та юридичним особам. Рахунок-фактуру на товар можна отримати у офісі компанії, факсом або електронною поштою.

  • Переказ грошей на банківську карту

Гроші розміщаються на спеціальному картковому рахунку в банку. Здійснити оплату можна в будь-якому банку України та за її межами. Реквізити на оплату Ви отримаєте у менеджерів факсом або електронною поштою.

Якщо Ви є власником картки від Приватбанку, то у Вас є можливість здійснити оплату через систему інтернет-банкінгу Приват24.

  • Кредит

Оформляється в офісі за умови наявності картки «Універсальна» Приватбанку за програмою «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка».


Способи доставки

УВАГА! При замовленні будь-якого гранітного пам’ятника без встановлення доставка по Україні – БЕЗКОШТОВНА!

ПП “Топграніт” доставляє свою продукцію по всій території України. На даний момент наші клієнти можуть отримати товар наступним чином:

  • Доставка транспортом підприємства

В залежності від об’єму замовлення ми здійснюємо доставку нашої продукції власним транспортом. Ціна обговорюється в індивідуальному порядку.

  • Доставка транспортними компаніями

Ви можете отримати замовлення за допомогою наступних автоперевізників. Детальніше про вартість доставки  у Ваше місто та місцезнаходження складів видачі дізнайтесь із сайту конкретної компанії:


Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок