Інформація

Назад

Памятники гранітні Ківерці

Представлені пам’ятники з граніту виробляються з натуральних матеріалів, тому маюсь велику довговічність. Наша компанія презентує широкий вибір якісних пам’ятників для тих, хто пішов із життя назавжди. Встановлення унікального постаменту дозволяє вшанувати пам’ять тих, хто більше не буде з нами.

Завдання нашої компанії складається з виробництва якісних пам’ятників з граніту під індивідуальні потреби. За допомогою гравіювання наноситься вся необхідна інформація, включаючи період життя, ім’я, фотографію та будь-який напис за бажанням. Наявність сучасного професійного обладнання дозволяє створювати моделі пам’ятника будь-якої форми та складності. Природній матеріал значно подовжує період експлуатації монумента.

В асортименті кожен зможе підібрати для себе ту форму та розмір пам’ятника з граніту, який буде найбільш актуальний. Для релігійних осіб можливе створення пам’ятника з хрестом. Також доступні більш класичні моделі прямокутної, сферичної та складної форми. Доступні ціні на пам’ятники гранітні в Ківерцях дозволять не економити на пам’яті наших близьких. Гідне вшанування можливе з гідними та якісними пам’ятниками від виробника по лояльній вартості.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок