Інформація

Назад

Памятники гранітні Шацьк

Після відходу наших близьких у інший світ, ми бажаємо зберегти пам’ять про них та вшанувати їх. Це можливо за допомогою встановлення якісного гранітного пам’ятника із натуральних матеріалів будь-якої форми. Наша компанія займається безпосереднім виготовленням пам’ятників бажаної форми. В асортименті наявні стандартні моделі прямокутної, сферичної чи більш складної форми. Ви можете самостійно підібрати дизайн, зовнішній вигляд та стиль оформлення пам’ятника к граніту. Додатково розробляються моделі з хрестом.

Доступна ціна на пам’ятники гранітні у Шацьку власного виробництва дозволить не економити та підібрати бажану модель гідного розміру. Для декору оформлення зони поховання ми пропонуємо встановити бордюри біля пам’ятника. Це дозволить охайно наглядати за могилою та саджати там квіти.

Сучасне обладнання дозволяє відтворювати бажані форми, кольори, гравіювати чіткі фотографії на пам’ятнику з граніту.

Подібна турбота дуже важлива для збереження гідної пам’яті наших близьких, що пішли назавжди із цього життя. Зверніть увагу на лояльні умови придбання та доставки. Для консультації ви можете звернутися до спеціалістів нашої компанії, що нададуть вам інформаційну підтримку.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок