Інформація

Назад

Памятники надгробні Стара Вижівка

Пам’ятники – це одна з актуальних можливостей виразити власну повагу до похованої людини. Втрата близьких є горем, але кожен може зробити невеликий внесок у те, аби зробити місце поховання максимально охайним. Адже від цього залежить атмосфера, що буде панувати біля монументу.

Наша компанія має єдину ціль – забезпечити доступні пам’ятники тих, кого вже немає з нами. Виробництво відбувається лише з використання природного матеріалу, тому камінь є стійким до вологи, до різких перепадів температури. Не існує установленого періоду їх експлуатації. Якісний монумент буде стояти більше двадцяти років і не втратить свого первозданного вигляду та чіткості. Гравіювання робиться на сучасному обладнанні, що значно підвищує його якість та стійкість.

Пам’ятники надгробні в Стара Вижівка мають дуже лояльну ціну, адже продаж відбувається безпосередньо від виробника. Лише ви підбираєте концепцію монументу за власним бажанням. Професійні менеджери допоможуть сформувати унікальний стиль, за допомогою якого ви могли би вшанувати пам’ять для своїх близьких. Сучасна технологія виробництва дозволяє придавати монументам будь-якої бажаної форми.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок