Інформація

Назад

Памятники надгробні Турійськ

Кожна родина рано чи пізно пізнає біль втрати своїх близьких та рідних. Від цього не застрахований ніхто. Всі ми бажаємо віддати максимально гідну пошану для тих, хто пішов із життя назавжди. Пам’ятники з граніту – це один із найбільш актуальних способів відображення пошани.

Наша компанія займається безпосереднім виробництвом фірмових виробів з натурального матеріалу. Пам’ятники надгробні в Турійську представлені в широкому асортименті. Кожна родина може підібрати той варіант, який найбільше підійде до того, хто вже пішов із життя. Круглі, квадратні, прямокутні чи сферичні формі пам’ятників – це лише приклади того, яку форму та зовнішній вигляд можуть мати представленні пам’ятники. В процесі їх виробництва використовується лише природній матеріал, що є основою для їх довговічності.

Нанесення гравіювання – це необхідна частина вшанування пам’яті. Саме тому наша компанія пропонує вироблення готових пам’ятників з будь – якими написами та гравіюванням фотографії особи вшанування. Додатково до них можуть бути встановленні бордюри, як одна з декоративних прикрас зони поховання. Лояльній ціни на пам’ятники з граніту дозволять встановити гідний постамент.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок