Інформація

Назад

Памятники з граніту Ратне

Можливість вшанувати пам’ять наших близьких розкривається за допомогою якісних гранітних пам’ятників. Виробництво цієї продукції ведеться тільки із природних матеріалів, що значно підвищує її якість та довговічність. Додатково наші дизайнери та розробники готові для вас зробити унікальний формат пам’ятника зі складними додатками. Наприклад, виробити частину скульптури біля основного постаменту. Для декоративного оформлення можна замовити додаткові елементи у вигляді бордюрів або покласти гранітну плитку біля самого пам’ятника. Це дозволить створити максимально комфортну атмосферу біля місці захоронення.

В асортименті компанії представлені різні моделі пам’ятників фігурної чи правильної форми. В процесі замовлення ви можете самостійно підібрати той варіант, який вам підходить найбільше. Це можуть бути пам’ятники подвійні для сімейної пари, пам’ятники у формі серця чи з хрестом. Сучасне обладнання дозволяє гравіювати на поверхні матеріалів будь-які написи чи чіткі фотографії близьких людей, що пішли із нашого життя.

Компанія реалізує пам’ятники з граніту в Ратне по лояльній ціні, що дозволить замовляти їх без значних витрат вашого бюджету. Перед вибором та виробництвом вам буде представлений каталог, де ви зможете для себе підібрати бажаний варіант.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок