Інформація

Назад

Памятники з граніту Рівне

Хочете увіковічнити пам’ять своїх померлих родичів – замовляйте пам’ятники з граніту у Рівному в компанії «Топ-граніт». Ми не лише за короткий термін виготовимо пам’ятник, врахувавши всі ваші критерії та побажання, але й за потреби самотужки доставимо його в будь-який куточок України. Можете не сумніватись в якості нашої продукції, адже наші кваліфіковані майстри працюють на найсучаснішому обладнанні, використовуючи лише запатентовані, перевірені технології та якісну, надійну  екологічну сировину.

Граніт – один з найнадійніших та найміцніших матеріалів, тому пам’ятник з граніту зберігатиметься без пошкоджень протягом довгих років. Можете не сумніватись, вкладені в меморіал для близьких гроші цілком себе оправдають, а ви пересвідчитесь в якості наших послуг та продукції. Одинарні гранітні пам’ятники, подвійні гранітні пам’ятники та пам’ятники дитячі – все це входить до нашої компетенції.

Звертайтесь у «Топ-граніт», і ви отримаєте найнадійніші пам’ятники з граніту Рівне за максимально доступними цінами. Недарма ще жоден клієнт не пішов від нас незадоволеним.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок