Інформація

Назад

Памятники з граніту Рожище

Вибір пам’ятника для місці захоронення – це важливий елемент для гідного вшанування пам’яті. Кожен має власні побажання і погляди того, як має виглядати могила близької людини. Існує безліч варіантів, котрі дозволяють втілити будь-які ідеї у формат оформлення місця поховання.

Вибираючи пам’ятники з граніту в Рожище, зверніть увагу на пропозицію нашої компанії. Власне виробництво дозволяє втілювати будь-який формат та оформлювати пам’ятник в унікальному стилі. Гравіювальне обладнання з максимальною точністю та якістю наносить фотографію, букви та цифри на монумент. Таким чином, ви можете самостійно підібрати слова пам’яті для своїх близьких, що більше не повернуться на наш світ.

Лише за допомогою унікального пам’ятника та добрих слів, побажань, ми можемо фізично виразити вдячність тому, хто пішов. Менеджери компанії проводять безкоштовні консультації з приводу вибору моделей пам’ятників, стилю їх оформлення та підбору моделі. Лояльна ціна на будь-який варіант – це можливість гідної економії на процесії поховання. Але ви маєте знати, що виготовлення монументів відбувається лише із якісних матеріалів, що дозволяють пам’ятнику прослужити дуже довго.

________________________________

ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок