Про нас

Вироби з граніту сьогодні є дуже популярними в Україні, адже надійність і довговічність саме цього матеріалу вже давно стала справжнім еталоном якості.  Компанія «Топ-Граніт» займається виготовленням та реалізацією виробів з граніту українських родовищ, якість яких перевірена досвідом сотень наших клієнтів.

Найбільші переваги граніту в тому, що він має високу міцність, водонепроникність та стійкість до хімічних чи механічних пошкоджень. Гранітні вироби є абсолютно екологічними та мають порівняно невисоку вартість. Крім того, граніт служитиме Вам довгі роки, при цьому не вимагаючи особливого догляду та ремонту. Пропонуємо Вам такі види товарів, як гранітна плитка, гранітна бруківка (пилена, колота, пилено-колота), балясини, підвіконня, стільниці та сходи, якість яких перевищить всі Ваші очікування. Також наші кваліфіковані працівники виготовлять для Вас оригінальні та цікаві елементи інтер’єру з граніту: вази, кулі та каміни. Не сумнівайтесь, ми врахуємо всі Ваші побажання і результат неодмінно Вас не розчарує. Пам’ятники з граніту – це не лише елемент меморіальної архітектури, але й данина пам’яті Вашим близьким та рідним, яких вже немає з нами. Фахівці компанії «Топ-Граніт» виготовлять ексклюзивні гранітні пам’ятники найвищої якості за максимально демократичними цінами. Займаючись не лише виробництвом модульних розмірів, але й індивідуальних замовлень, ми створюємо справжні шедеври в камені.

Ескіз пам’ятника розроблятиметься відповідно до зауважень та побажань клієнта, а професійний художник-дизайнер дотримається всіх традицій та норм меморіальної архітектури.

В асортименті  наших товарів з граніту:
- гранітні пам’ятники одинарні;
- гранітні пам’ятники подвійні;
- гранітні пам’ятники дитячі;
- пам’ятники з мармурової крихти;

Наші спеціалісти з’єднують деталі пам’ятників з граніту сучасними якісними матеріалами, що забезпечить його міцність та стійкість на довгі десятки років.

Ми займаємось як оптовою, так і роздрібною реалізацією продукції, тому Ви завжди можете скористатись нашими послугами. Відмінний сервіс, доступні ціни та гарантія якості – ось три кити, на яких базоване кредо компанії «Топ-Граніт».

Тому не зволікайте, замовляйте вироби з граніту саме у нас.

Телефонуйте:

viber
+38 (097) 568-27-96
+38 (050) 030-04-24

Факс:

+38 (0332) 70-22-01

Зворотній зв´язок